Skip to content

EkoDoku, which adopts Sustainable Development Goals as a principle, is a Social Cooperative that aims to carry our planet into the future with women and youth.


  • Women's Cooperatives are Getting Stronger!
    EkoDoku Sürdürülebilir Yaşam Kooperatifi olarak ilke edindiğimiz Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile ilgili savunuculuk ve farkındalık yaratma faaliyetlerimize kadın kooperatifleri ile dayanışma ve iş birliği adımları ile devam ediyoruz.Birleşmiş Milletlere üye ülkelerin dünya gezegenini korumak ve tüm insanların… . Read MoreWomen's Cooperatives are Getting Stronger!
  • Sustainable Fashion
    Çağımızın en zorlayıcı bileşeni hız sadece iletişim ve ulaşımda değil hayatımızın her alanınında egemen ve giyim gereksiniminin sosyoekonomik belirteci olan Moda uzun zamandır hızlı üretim ve hızlı tüketim döngüsünün içinde . (Fast fashion), hızlı moda bir… . Read MoreSustainable Fashion
  • Can Restorative Agriculture Repair the World?
    Onarıcı tarım dünyayı onarabilir mi? Ekosisteme verdiğimiz zararı sağaltabilir mi? Tarımsal üretimi sadece çiftçilere bırakabilir miyiz? Kronikleşmiş sorunlarla dolu bu gezegen için düşünen insan ne yapabilir?Onarıcı tarım başka bir üretim yolu mümkün olabilir diyen üreticilerle… . Read MoreCan Restorative Agriculture Repair the World?