İçeriğe geç

“EKODOKU Kooperatifinin üretim süreçlerini öğrendiğimizde büyük hayranlık duyduk. Hiç farkında olmadığımız bir üretimden haberdar olduk. Böyle bir konsepti hayata geçiren kooperatif kurucularını içtenlikle takdir ediyor ve sürdürülebilir bir hikayeyi yaşatmalarını temenni ediyoruz. Barış ipeği ürünleri ile tanıştık; üstün kalitesi yanında üretim yöntemi nedeniyle büyük memnuniyetle kullanıyoruz. EkoDoku ürünlerini arkadaşlarımıza da tavsiye ediyoruz.” 

(Zehra-Miyase-Hatice Akın Kardeşler- Aralık 2021) 

“EkoDoku’dan aldığım ipek atkı ve şallar özenli ve doğa dostu paketiyle elime ulaştı. İnternette göründüğünden çok daha güzelmiş. İnce kibar ve kaliteli dokuması kadın elinin, kadın emeğinin sonucu… Bu güzel doku için fiyatı da uygun. İpek üretiminde canlıların canlılığının korunması apayrı bir iç rahatlığı sağlıyor. Tek kelimeyle herşeye değer… Ayrıca kargo elime hiç sorun yaşanmadan, zamanında ulaştı. Emeği geçen herkese teşekkürler” 

(Prof. Dr. Melikşah Ertem- Ekim 2022) 

“EkoDoku’nun havlu, kese, peştamal  ve şal gibi pek çok ürününü kullanıyorum, hem kendim hem de sevdiklerim için alıyorum. Sürdürülebilir tekstil ürünleri olduğu için çok memnunum, yıpranmıyor aksine kullandıkça güzelleşiyor. Kadın emeğine dayalı İnsan Dostu ve Çevre Dostu ürünlere sahip olmanız yanı sıra sıcak ve içten bir iletişim kuruluyor. EkoDoku Ailesine çok teşekkür ederim.” 

(Ümran Sadiye Yılmaz-Şubat 2022)  

“Almış olduğum şal hem gündelik yaşamda hem de özel akşamlarda bir çok kıyafetime uyum sağladı. Yumuşak dokusu nedeniyle severek kullanıyorum. Bunun yanı sıra ipek böceğine zarar vermeden ham maddeye ulaşılmış olması benim için severek kullanmamın bir diğer önemli sebebi.”

(Doç Dr. Menekşe Özçelik-Mayıs 2022) 

“Aldığım şallar hem kumaşının doğallığı ve yumuşaklığı hem de renk kullanımı ile çok sevdiğim aksesuarlarımın arasına girdi. Özellikle ipeğin günlük hayatta bu denli rahat kullanımı vazgeçilmez bir özellik.  Tabii  ipek böceğine zarar vermeyen bir yöntemle kadın emeğine dayalı üretilmesi de çok önemli. Kaliteli ürün, özenli paketleme, güçlü iletişim  çok teşekkürler EkoDoku!”

(Zinnur Vapur- Kasım 2022) 

“Fular kullanmayı her  zaman sevmişimdir. EKODOKU ürünleriyle ilk tanıştığımda renkleri ve görüntüsüyle beni cezbetti. Kullanmaya başladığımda ise dokusuna ve bıraktığı hissiyata hayran kaldım. EKODOKU ürünlerinin arkasındaki hikayeyi ve üretim şeklini öğrendiğimde ise hayranlığım katlandı. Beni doğaya saygılı, sürdürülebilir ve çok sık bir ürünle tanıştırdıkları için EKODOKU Ailesine teşekkürlerimi sunarım.  Yolunuz açık olsun, uzun yıllar birlikte olmak dileğiyle. Sevgilerimle” 

(Nihal Demirtaş Büyükçıvgın-Mart 2022)  

Diğer E-Mağaza Linklerimiz